Żagar: To nie jest nasze ostatnie słowo

sports news

Matej Żagar wygrał cztery z sześciu swoich wyścigów, ale Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa 49:41 w drugim piątkowym meczu szóstej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

“Lwy” po drugiej z rzędu porażce u siebie spadły na piątą lokatę w klasyfikacji.

– Nic nie dzieje się złego. To jest sport. Dwa mecze u siebie nie byliśmy szybcy – wyznał Żagar w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Przegraliśmy, ale nie poddajemy się i to nie jest nasze ostatnie słowo. Chcielibyśmy trenować więcej u siebie, ale pogoda wiadomo jaka była – podkreślił Słoweniec.

– Spędziłem cały tydzień tutaj, aby poćwiczyć. Taki jest los. Trzeba porażkę wziąć na klatę – podsumował Matej Żagar.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…