Zagłębie Lubin – Wisła Płock – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Zagłębie Lubin – Wisła Płock, czyli pierwsze spotkanie 8. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zagłębie w siedmiu kolejkach zgromadziło zaledwie pięć punktów i zajmuje w tabeli czwarte miejsce od końca. Do tego w Lubinie zwolniono trenera, a nowym opiekunem miedziowych ma zostać Słowak Martin Sevela.

Płocczanie rozegrali w tym sezonie sześć spotkań i zdobyli siedem „oczek”, co daje im w tej chwili 11. pozycję w zestawieniu.

Typujemy, że w tym pojedynku padną przynajmniej trzy gole. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk, z którego zaczerpniemy kilka danych. Oczywiście najpierw sprawdzimy ile goli padało w spotkaniach Zagłębia na swoim stadionie w piątkowe popołudnia.

Typy na dziś

Otrzymaliśmy cztery takie spotkania, w których padało średnio aż 3.5 gola na mecz. Do tego trzy razy strzelano więcej niż dwie bramki. A jak na tym tle wypada płocka Wisła?

Typy na dziś

Tutaj dostaliśmy z bazy danych jedno spotkanie mniej, ale średnia goli jest jeszcze wyższa, bo wynosi aż cztery na mecz. Do tego dwa razy pokrywano linię 2.5 gola.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Zagłębia z Wisłą Płock padną przynajmniej trzy bramki.

Zagłębie Lubin – Wisła Płock, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

 

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś