„Zastępstwa za Łagutę w Grudziądzu są piorunujące”

sports news

– Ciężko jest wygrać mecz tak naprawdę dwoma zawodnikami – wyznał Michał Świącik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Prezes forBET Włókniarza Częstochowa stara się nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków po przegranej w Grudziądzu 43:47.

– To jest początek sezonu, nie ma co się załamywać. Mecz był bardzo dobry, a końcówka należała do Włókniarza – podkreślił sternik „Lwów”.

– Wynik końcowy nie jest taki najgorszy, biorąc pod uwagę taśmę Michała Gruchalskiego. Wpłynęło to na wynik meczu i zablokowało trochę naszego młodzieżowca, bo było widać u niego trochę nerwowości i załamania. Myślę, że wynik w rewanżu jest do odrobienia – kontynuował prezes czterokrotnych mistrzów Polski.

– Ktoś wygrywa, ktoś przegrywa. Uważam, że nasz zespół pojechał dobrze na trudnym i specyficznym grudziądzkim torze, czyli takim, na którym na pewno nie będzie łatwo niejednej drużynie. GKM nie może narzekać, bo te zastępstwa zawodnika znakomicie się sprawdzają. Zastępstwa za Łagutę w Grudziądzu są piorunujące – dodał Świącik.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.