Miedziński dołączył do mistrzów Szwecji

sports news

Adrian Miedziński został nowym zawodnikiem Smederny Eskilstuna – poinformowali mistrzowie Szwecji na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek klubu z Torunia jest czwartym Polakiem i jedenastym zawodnikiem zakontraktowanym przez włodarzy „Kowali” na kolejny sezon.

Mistrzowie Szwecji rozpoczęli budowę drużyny od Fredrika Lindgrena. Później umowy przedłużyli Łotysz Andrzej Lebiediew, Szwedzi Daniel Henderson, Linus Ekloef, Pontus Aspgren i Alexander Woentin oraz Duńczyk Michael Jepsen Jensen.

Do zespołu dołączyli także Przemysław Pawlicki oraz Mateusz Szczepaniak i Grzegorz Zengota, którego Miedziński będzie zastępował w okresie rehabilitacji wychowanka Falubazu Zielona Góra.

Smederna Eskilstuna wywalczyła drugie miejsce w rundzie zasadniczej ubiegłorocznych rozgrywek Elitserien. „Kowale” w półfinale wyeliminowały Rospiggarnę Hallstavik, natomiast w dwumeczu finałowym dwukrotnie okazali się lepsi od Dackarny Malilla.

(za eskilstunasmederna.se)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.