Zawada: Wisła Kraków jest nieprzewidywalna

sports news

Wisła Płock w ostatniej fazie sezonu będzie walczyć o utrzymanie. „Nafciarze” po dwóch wygranych poprawili swoją sytuację, a napastnik Oskar Zawada zaznaczył, że z obecnej postawy drużyny kibice mogą być zadowoleni.

– W ostatnich miesiącach zawsze nam czegoś brakowało. Ale myślę, że w tym momencie każdy kibic może być z nas zadowolony – powiedział Oskar Zawada, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Pierwszym rywalem płockiego klubu w ostatniej fazie będzie Wisła Kraków, która do końca rywalizowała o miejsce w czołowej ósemce.

– Wisła Kraków to drużyna nieprzewidywalna. Potrafi rozgrywać bardzo dobre mecze, jednak czasem przeplata je słabszymi. Dla nas będzie to bardzo ciężki mecz. W Krakowie nigdy nie gra się łatwo, a Wisła ma dobry skład, dobrych zawodników. Myślę, że czeka nas emocjonujące, ale też wyrównane spotkanie – ocenił napastnik „Nafciarzy”.

(za:wisla-plock.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.