Zawalski i Prokopczuk dołączyli do ZAKSY

sports news

Do składu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dołączyli środkowy, Mateusz Zawalski oraz rozgrywający, Rafał Prokopczuk.

Zawalski to wychowanek Exact Systems Norwid Częstochowa. W częstochowskim klubie spędził siedem lat (2011-2018), następnie przeniósł się do jednego z czołowych klubów zaplecza ekstraklasy, Krispolu Września.

Natomiast Prokopczuk, w ostatnich latach był jednym z podstawowych zawodników w składzie kadry juniorów Michała Bąkiewicza, ma za sobą rywalizację w imprezach rangi światowej, jak mistrzostwa świata czy Europy.

– Dla mnie to spełnienie marzeń i mam nadzieję, że swoją grą będę mógł pomóc drużynie – powiedział po podpisaniu kontraktu Prokopczuk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.