Zawodnik St. Etienne na celowniku Milanu i Leicester

sports news

AC Milan i Leicester intensywnie monitorują sytuację obrońcy St. Etienne, Wesley’a Fofany – poinformował le10sport.com.

Zespół “Zielonych” kilka miesięcy temu podjął decyzję, że za odpowiednią kwotę jest w stanie sprzedać środkowego obrońcę. Klub chciałby w ten sposób ustabilizować swoją sytuację finansową.

Zainteresowanie zawodnikiem wyraziły do tej pory AC Milan, RB Lipsk i Leicester.

Około 10 dni temu, Milan złożył pierwszą oficjalną ofertę, ale została ona odrzucona. Sytuacji Fofany bacznie przygląda się zarząd Leicester, który chciałby sprowadzić Francuza do swojego klubu.

19-latek wystąpił w tym sezonie w 22 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki. Jego aktualna wartość rynkowa wynosi 5.4 miliona euro, a kontrakt obowiązuje do 2024 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.