Zbigniew Smółka przedłużył kontrakt z Chojniczanką

sports news

Trener Zbigniew Smółka pozostanie na dłużej w Chojniczance. Szkoleniowiec podpisał nową umowę obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku.

– Pozytywnie oceniamy dotychczasową pracę trenera Smółki i dalszą koncepcję na prowadzenie zespołu. Przez te kilka miesięcy trener Zbigniew Smółka pokazał, że potrafi odpowiednio kierować zespołem i rozwijać zawodników. W momencie rozpoczęcia współpracy postawiliśmy przed trenerem pewne założenia i dzisiaj widzimy, że drużyna postawiła od tego momentu duży krok do przodu. Warto również zaznaczyć, że przerwa między sezonami będzie bardzo krótka. Należy myśleć już nie tylko o tym co będzie w najbliższych tygodniach, ale także w tej dalszej perspektywie. Zależy nam na stabilizacji, dlatego już dzisiaj zdecydowaliśmy się na przedłużenie naszej współpracy z trenerem Zbigniewem Smółką – powiedział wiceprezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo.

– Dla mnie kluczem w podjęciu decyzji o przedłużeniu umowy była spójność zdania z zarządem czy dyrektorem sportowym na temat stabilizacji, rozwoju poszczególnych zawodników czy ścisłej współpracy z akademią, która też się prężnie rozwija. Wszyscy jesteśmy zgodni w tych założeniach – dodał trener Zbigniew Smółka.

– Bardzo się cieszę, że udało się nam sfinalizować rozmowy z trenerem Smółką o przedłużeniu umowy. Nasza współpraca układa się wzorcowo. Trener ma niemal identyczne jak ja spojrzenie na funkcjonowanie i budowę drużyny, a w dodatku jest bardzo dobrym fachowcem. Celem naszego klubu na najbliższe miesiące, lata jest postawienie na stabilność i rozwój, a pierwszym i najważniejszym krokiem w tym kierunku było właśnie związanie się na dłużej z trenerem Smółką – stwierdził dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.