Zenga zwolniony z funkcji trenera Venezia FC

sports news

Walter Zenga został zwolniony z funkcji trenera Venezia FC – poinformował klub z włoskiej Serie B na swojej oficjalnej stronie.

Następcą byłego golkipera reprezentacji „Squadra Azzurra” mianowano Serse Cosmiego.

Zenga przejął dowodzenie „Skrzydlatych Lwów” w listopadzie ubiegłego roku, kiedy z pracą pożegnał się Stefano Vecchi.

O zwolnieniu byłego bramkarza Interu Mediolan przesądziły ostatnie wyniki. Jego byli już podopieczni doznali bowiem czterech porażek w pięciu ligowych meczach.

Venezia FC zajmuje aktualnie piętnaste miejsce w tabeli zaplecza Serie A. Popularni „Arancioneroverdi” nad otwierającym strefę spadkową FC Crotone mają trzy punkty przewagi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.