Zengota złamał prawą nogę

sports news

Grzegorz Zengota złamał prawą nogę na treningu motocrossowym w Hiszpanii – poinformował „Kurier Lubelski”.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja wychowanka Falubazu Zielona Góra, który jesienią dołączył do zespołu Speed Car Motoru Lublin. Reprezentanta Polski czeka jeszcze operacja na Półwyspie Iberyjskim.

– Przykra wiadomość. Tym bardziej, że niestety jest to prawa noga. Na razie pozostaje nam zachować spokój. Nie można określić za ile Zengota mógłby wsiąść na motocykl – wyznał Piotr Więckowski, wiceprezes popularnych „Koziołków”.

Speed Car Motor Lublin rozpocznie nowy sezon PGE Ekstraligi siódmego kwietnia, konfrontacją przed własną publicznością przeciwko MrGarden GKM Grudziądz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.