Zidane: Chelsea jest liderem dzięki Hazardowi

Równa, imponująca forma Edena Hazarda sprawiła, że talent Belga ma coraz więcej fanów. Dołączyła do nich także legenda europejskiego futbolu, Zinedine Zidane.

Hazard stanowi w tym sezonie o sile londyńskiej Chelsea i to właśnie od niego rozpoczyna ustalanie składu Jose Mourinho. 24-letni reprezentant Belgii rozegrał w tym sezonie już 46 meczów w barwach The Blues.

„Są zawodnicy, na których lubię patrzeć jak Messi, czy Ronaldo. To fantastyczni piłkarze, ale bardzo podoba mi się także Hazard. Lubię wszystko, co robi na boisku” – zdradził Francuz na łamach serwisu BBC.

„Podoba mi się jego styl poruszania się i ten decydujący moment, w którym przyspiesza. Co rok się rozwija, wciąż może stać się jeszcze lepszym. Uważam, że to w dużej mierze dzięki niemu Chelsea są na szczycie tabeli Premier League” – przekonywał Zidane.

Eden Hazard ma już na swym koncie 18 goli i 14 asyst w tym sezonie w barwach Chelsea. W poprzednim meczu ligowym przesądził o zwycięstwie swojej drużyny nad Manchesterem United.