Zieliński: Nasza sytuacja robi się ciężka

sports news

Trener Arki Gdynia Jacek Zieliński przyjął z pokorą przegraną z Cracovią 1:3 w pierwszym sobotnim spotkaniu szóstej kolejki PKO Ekstraklasy.

Zespół z Trójmiasta doznał w ten sposób czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał przedostatni w klasyfikacji.

– Przegraliśmy z lepszą drużyną. Nie udźwignęliśmy tego meczu przyjaźni i nasza sytuacja robi się ciężka – wyznał Zieliński dla oficjalnego serwisu klubu z Krakowa.

– Musimy się skupić na tym, że gramy o utrzymanie. Próbujemy skleić drużynę, zawodnicy przychodzili do nas w różnych momentach okresu przygotowawczego. Jedynym, który przyszedł odpowiednio wcześnie, był Busuladzić – tłumaczył się opiekun drużyny z Trójmiasta.

– Ja w tych chłopaków wierzę. Jesteśmy powoli postrzegani jako zespół, który się odstrzela, ale jeszcze powalczymy. Niejednego jeszcze zaskoczymy – dodał Zieliński.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama