Zieliński: Nigdy nie rozmawiałem z Kloppem, chcę coś wygrać z SSC Napoli

sports news

Pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński ze spokojem oczekuje finału negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu z SSC Napoli.

– Moi przedstawiciele zajmują się umową, a ja skupiam się tylko na graniu w piłkę – wyznał Zieliński w rozmowie z serwisem CalcioNapoli24.

– Był czas, kiedy często myślałem o mojej przyszłości, co znalazło odzwierciedlenie w moim stanie psychicznym i występach. Teraz zostawiam te rzeczy mojemu agentowi – zapewnia podopieczny Carlo Ancelottiego.

– Jestem szczęśliwy w Neapolu. Pracuję z trenerem od którego wiele się nauczyłem. Pozostały mi jeszcze dwa lata kontraktu i chcę wygrać coś z tym klubem. Byłoby miło zapisać się w historii tej drużyny. To wiele znaczyłoby wiele dla mnie i fanów – podkreślił Zieliński, który zaprzecza plotkom łączącym go z „The Reds”.

– Nigdy nie rozmawiałem z Kloppem. Nie ma nic do powiedzenia na temat Liverpoolu ani nikogo innego – podsumował Zieliński.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.