Zinedine Zidane: Jestem dumny z moich zawodników

Real Madryt pokonał w sobotę na wyjeździe w El Clasico FC Barcelonę 2:1 (0:0). Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Królewskich, Zinedine Zidane przyznał, iż jest niezwykle zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się odpowiednio Karim Benzema oraz Cristiano Ronaldo. Natomiast honorową w ostatecznym rozrachunku bramkę dla Barcy zdobył tuż przed upływem godziny gry Gerard Pique.

– Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Nie tylko z samego wyniku – powiedział tuż po spotkaniu trener Realu Madryt Zinedine Zidane, cytowany przez „football-espana.net”.

– Na początku mieliśmy lekkie problemy z opanowaniem sytuacji, ale to normalne. Mierzyliśmy się bowiem z trudnym przeciwnikiem, dodatkowo na ich terenie. Nie był to łatwy mecz, ale jestem dumny z moich zawodników – kontynuował.

– Podobała mi się gra wszystkich graczy. Zwycięstwo na Camp Nou jest dla nas bardzo ważne, ponieważ pozwoli nam uwierzyć w siebie. Mam nadzieję, że będzie dla nas pozytywnym punktem zwrotnym. Mogę powiedzieć tylko jedno, jestem bardzo szczęśliwy – dodał były reprezentant Francji.

 

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2NF1Iqd #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…