„Zinedine Zidane zostanie selekcjonerem reprezentacji Francji”

sports news

Reprezentację Francji cały czas prowadzi Didier Deschamps. Selekcjoner „Les Bleus” powiedział, że pewnego dnia drużynę narodową, która wygrał mundial w Rosji, przejmie Zinedine Zidane.

Zidane z pracę z kadrą Francji był łączony od dłuższego czasu. Jako zawodnik, będąc kolegą z boiska Deschampsa, triumfował z nią na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy. Obecny selekcjoner uważa, że przejęcie kadry „Les Blues” przez Zidane’a jest tak naprawdę kwestią czasu.

– Pewnego dnia będzie miał swoją rolę do odegrania i podejmie się tej pracy – powiedział Deschamps w rozmowie z „L’Equipe”.

– Nie wiem kiedy. Mogło do tego już dojść wcześniej. Prowadzenie reprezentacji Francji przez niego wydaje się być dla niego logicznym wyborem, bo tak samo było w moim przypadku – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.