Bednarek, Bereszyński, Kamiński i Żurkowski nie wystąpią z Łotwą

sports news

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski nie znaleźli się w kadrze reprezentacji Polski na spotkanie eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą.

Jak poinformował sztab medyczny „biało-czerwonych” dwóch pierwszych zawodników zmaga się z infekcją, a Kamińskiego z gry wyeliminował uraz mięśniowy.

Z Łotwą nie wystąpi również Szymon Żurkowski, który z Robertem Gumnym dołączy do reprezentacji Polski U-21, przygotowującej się do meczu z Serbią.

Spotkanie z Łotwą na PGE Narodowym rozpocznie się o godzinie 20:45. Podopieczni Jerzego Brzęczka rozpoczęli eliminacje mistrzostw Europy 2020 od wyjazdowego zwycięstwa z Austrią 1:0.

(za pzpn.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.