Zlatan Ibrahimovic wraca do Mediolanu

sports news

Przebywający podczas pandemii koronawirusa w Szwecji, Zlatan Ibrahimovic, ma w poniedziałek wrócić do Mediolanu – poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Szwed podczaj pobytu w swojej ojczyźnie, trenował z zespołem Hammarby, którego jest współwłaścicielem.

Zdaniem GdS, Zlatan ma w poniedziałek prywatnym odrzutowcem wylądować na lotnisku Malpensa. Stamtąd zostanie przetransportowany prosto do swojego domu, gdzie czeka go przymusowa, 14-dniowa kwarantanna.

Po odbyciu kwarantanny, Ibrahimovic będzie mógł dołączyć do trenujących w ośrodku Milanello, swoich kolegów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.