Szef DFL: Wznowienie rozgrywek niezagrożone

sports news

Dyrektor generalny Niemieckiej Ligi Piłkarskiej (DFL), Christian Seifert zapewnił w programie “Aktuellen Sportstudio” w stacji ZDF, że przypadek zarażenia koronawirusem w Dynamie Drezno, nie zatrzyma wznowienia rozgrywek.

– Zobaczymy, jak sobie z tym poradzimy. Nie zmieniamy celu, zmieniamy tylko plany. Celem pozostaje zakończenie sezonu. Piłkarze z Drezna są teraz poddani kwarantannie i nie ma powodu, by kwestionować wznowienie rozgrywek 2. Bundesligi. Ta kwestia dotyczy to tylko dwóch z 81 meczów, które mają zostać rozegrane – powiedział Seifert.

Wiadomo już, że mecze Dynama w Hanowerze (17 maja) i przeciwko Fuerth (23/24 maja) nie odbędą się. Zdaniem Seiferta, DFL jest przygotowana na taki scenariusz.

– Sezon ma być zakończony do 30 czerwca. Wciąż mamy w terminarzu miejsce, aby rozgrywać mecze w środku tygodnia – stwierdził szef DFL.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.