Zmarzlik: Rywale lepiej czytali tor

sports news

Bartosz Zmarzlik wywalczył dwanaście punktów w sześciu biegach, ale Truly.work Stal Gorzów musiała uznać wyższość Stelmetu Falubazu Zielona Góra 41:49 w szlagierowym meczu czwartej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Stanisława Chomskiego doznali w ten sposób trzeciej porażki w bieżącym sezonie. Jedyne zwycięstwo zanotowali w starciu z beniaminkiem z Lublina.

– To był bardzo zacięty pojedynek. Jedna część programu zawodów na rzecz Gorzowa, druga dla Zielonej Góry. Wygrał rywal, gratulacje dla Zielonej Góry – podkreślił Zmarzlik dla oficjalnego serwisu Falubazu.

– W drugiej części zawodów można powiedzieć, że rywale lepiej czytali tor. Nie chce jednak na to zwalać winy, bo ja też jestem żużlowcem i muszę jak najszybciej dostosowywać się do warunków – stwierdził uczestnik cyklu Grand Prix 2019.

– Na ostatni bieg zrobiłem coś, czego nigdy nie zrobiłem i wygrałem – dodał Zmarzlik.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.