Znakomita sprzedaż biletów na GP Polski 2020 w stolicy

sports news

Pozostało jeszcze 3250 biletów na przyszłoroczne Grand Prix Polski w Warszawie – poinformował oficjalny serwis turnieju w stolicy.

16 maja na PGE Narodowym odbędzie się inauguracyjna runda cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata 2020. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek.

Na nieco ponad 170 dni do imprezy, która już po raz szósty zagości w Warszawie, pozostały już tylko pojedyncze bilety na pierwszym łuku w wyższej części trybun, a także miejsca na drugim łuku.

Sprzedaż w ramach pierwszego etapu, w którym bilety są tańsze, prowadzona jest jeszcze do 31 grudnia.

Mistrzowskiego tytułu z 2019 roku bronić będzie Bartosz Zmarzlik. Stałymi uczestnikami cyklu pozostali również Maciej Janowski oraz Patryk Dudek.

(za sgpnarodowy.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.