Zobacz jak łatwo zamienić 100 zł na 300 zł!

The girl and the cash on a white background

Z okazji dzisiejszego meczu naszej reprezentacji mamy dla Was propozycję, dzięki której rozmnożycie swoje oszczędności. Jak to zrobić?

1. – nasza propozycja jest dla tych z Was, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic.

2. – należy założyć konto wyłącznie z tego linka ==> TUTAJ <==. Powtarzamy, tylko z tego linka.

3. – wpłacasz depozyt i grasz kupon AKO na 2 * BTS. Pierwszy BTS to mecz Polski z Czechami, drugi BTS w meczu Niemców z Holandią.

Wierzymy, że pomimo braku w dzisiejszym spotkaniu naszego kapitana Roberta Lewandowskiego Polacy strzelą co najmniej jedną bramkę swoim południowym sąsiadom. Arkadiusz Milik i Artur Sobiech grali już wspólnie, choćby występując w kadrach Polski U19 i U21, a młodzi zawodnicy jak: Zieliński, Kapustka, czy Linetty będą chcieli udowodnić selekcjonerowi Adamowi Nawałce, że warto na nich stawiać w kontekście budowania drużyny, która pojedzie do Francji na Euro 2016.
Nasi dzisiejsi rywale są także w trakcie procesu budowania kadry na Euro. Do doświadczonej drużyny Czech są bardzo mądrze wkomponowywani nowi młodzi zawodnicy, którzy potrafią grać w piłkę, co udowodnili w zakończonych niedawno zwycięskich dla Czech kwalifikacjach do Euro. Co ciekawe Czesi grali w tej samej grupie co nasi ostatni rywale, czyli Islandia. W obu meczach Czechów z Islandczykami padł taki sam wynik, czyli 2:1.

Druga nasza propozycja to również BTS w meczu Niemców z Holandią. Odwieczni „wrogowie” na boisku zmierzą się dzisiaj w towarzyskim spotkaniu. O potencjale piłkarskim obu zespołów nie ma się co rozpisywać. Niemcy, czyli aktualni Mistrzowie Świata i nasi grupowi rywale w eliminacjach do Euro 2016, wygrali (choć nie bez problemów) grupę D. Holandia jest w przebudowie po blamażu jaki zaliczyła w eliminacjach (grali z grupie z Czechami i Islandią) i nie zobaczymy ich na Euro 2016. Kilka dni temu Holendrzy pokonali na wyjeździe innego finalistę Euro 2016, czyli Walię w stosunku 2:3. W dzisiejszym spotkaniu Niemców z Holandią na pewno nie zabraknie bramek strzelanych przez obie ekipy.

Kurs AKO na te oba typy wynosi w Betclic 2.95 i jeśli wyniki się sprawdzą to potroisz swój depozyt! Co ciekawe jeśli wyniki nie będą po naszej myśli, otrzymasz zwrot stawki. To nie jest żaden bonus, tylko normalny zwrot stawki, którą jeśli zechcesz, możesz wypłacić.

Pamiętaj, aby zarobić 200 zł na czysto, trzeba założyć konto w Betclic – tylko przez ten link – następnie wpłacić na depozyt 100 zł.

Uwaga – Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja – gdybyś chciał postawić jednak jakiegoś Singla, to musi być to zakład 3-drogowy (np. 1, X lub 2). My jednak gramy kupon 2*BTS i liczymy na potrojenie stawki 🙂

Powodzenia!

[sc:betclic] Propozycja 1. piłka nożna, mecz towarzyski, godz.20:45 , Polska – Czechy, typ: bts, kurs: 1.90 

Propozycja 2. piłka nożna, mecz towarzyski, godz.20:45, Niemcy – Holandia, typ: bts, kurs: 1.55

Propozycja 1 + Propozycja 2 = AKO @ 2.95