Żubrowski, Cebula i Kosakiewicz dłużej z Koroną

sports news

Korona przedłużyła kontrakty z Marcinem Cebulą, Jakubem Żubrowskim oraz Łukaszem Kosakiewiczem – poinformował klub z Kielc na swojej oficjalnej stronie.

Nowe umowy trójki wyróżnionych zawodników będą obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Żubrowski rozegrał 69 spotkań w drużynie Korony. Wychowanek klubu wrócił do Kielc w styczniu 2017 roku. Wcześniej reprezentował barwy Stali Mielec, której był kapitanem.

Kosakiewicz ma na swoim koncie 51 oficjalnych spotkań w charakterystycznej żółto-czerwonej koszulce. Obrońca związał się z Koroną w lipcu 2017 roku.

Największe doświadczenie z całej trójki ma Cebula. 23-latek w Koronie rozegrał 118 meczów. Debiut w Ekstraklasie zaliczył niemal sześć lat temu. 3 maja 2013 roku pomocnik wystąpił w meczu z Polonią Warszawa, zakończonym wynikiem 1:1.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.