Żuraw: Bułgarska będzie naszą twierdzą

sports news

Trener Lecha Poznań – Dariusz Żuraw przyznał, że ma nadzieję, iż po wznowieniu rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, stadion na Bułgarskiej nadal będzie twierdzą Kolejorza.

– Spotkanie z Legią jest takim starciem, że nikogo nie trzeba na nie dodatkowo motywować. W porównaniu do meczu ze Stalą każdy jeszcze dołoży coś od siebie, bo wiadomo, że motywacja na zespół pierwszoligowy jest inna niż to sobotnie spotkanie – przyznał Żuraw.

– Zawsze nasz stadion był atutem, natomiast musimy przyzwyczaić się teraz do braku kibiców. Mam nadzieję, że uda nam się podtrzymać passę udanych meczów na własnym obiekcie i nadal będzie to twierdza, którą bardzo trudno będzie zdobyć – dodał trener Lecha.

– Christian Gytkjaer jest gotowy do gry, pracował przez kilka dni ze sztabem, który został w Poznaniu. Wczoraj i dzisiaj wyglądał naprawdę dobrze i jest do mojej dyspozycji. Podobnie jest z Filipem Marchwiński. Nie będę mógł jeszcze skorzystać z Thomasa Rogne, który ma jeszcze pewne zaległości – zakończył Dariusz Żuraw.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.