Żyro i pięciu innych graczy opuszczą Wolverhampton

sports news

Wolverhampton Wanderers FC za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformowało, że Michał Żyro i pięciu innych zawodników opuszczą klub.

Kontrakt Polaka z ekipą “Wilków” obowiązuje do 30 czerwca tego roku i nie zostanie przedłużony. Taki sam los czeka pięciu innych graczy, a są nimi Carlos Heredia, Ben Goodliffe, Aaron Hayden, Diego Lattie i Enzo Sauvage.

Żyro trafił do Wolverhampton Wanderers z Legii Warszawa w 2016 roku. Od tamtej pory był wypożyczany do Charlton Athletic FC oraz do Pogoni Szczecin.

W minionej edycji rozgrywek 26-latek wystąpił w 11 meczach LOTTO Ekstraklasy i strzelił jednego gola. Ekipa “Portowców” poinformowała, że nie zdecyduje się na podpisanie stałego kontraktu z tym zawodnikiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…