Typy NBA: Washington Wizards – Utah Jazz

Typy z NBA
Typy z NBA

Po blisko tygodniowej przerwie spowodowanej Weekendem Gwiazd odbywającym się w Toronto, wracamy do typowania wyników najlepszej koszykarskiej ligi świata. Zapraszamy do typu na czwartek.

Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie odbywające się w stolicy ogromnych stanów Zjednoczonych. Do Waszyngtonu, na spotkanie z tamtejszymi Wizards, przylatują zawodnicy Utah Jazz. Koszykarze z Salt Lake City, przed lutową przerwą byli w doskonałej dyspozycji i wygrywali praktycznie każde spotkanie. Ich wolny sposób gry nie był wygodny dla rywali, choć wszystkie mecze do końca pozostawały wyrównane. Dzisiaj zagrają w Waszyngtonie i w przeciwieństwie do bukmacherów, uważam, że to gospodarze są minimalnymi faworytami tego spotkania. Przed przerwą Wizards radzili sobie słabo z powodu kontuzji, mam nadzieje, że tydzień odpoczynku był dla nich wystarczający i z nowym impetem przystąpią do końcówki sezonu. Początek spotkania o 01:00. Serdecznie zapraszam. Powodzenia!

NBA, godz.01:00, Washington Wizards vs Utah Jazz, Typ: Wizards, kurs: 1.94

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.