Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na środę 24.02.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie, aby nie grać ryzykownych typów po wysokich stawkach, tylko bardziej umiarkowanych. Powodzenia.

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Dynamo Kijów – Manchester City, Typ: 1x, Kurs: 1.80
Anglicy są ostatnio w słabszej formie, a do tego w Lidze Mistrzów są cieniem drużyny z ligi. Gospodarze dawno nie rozgrywali meczu o stawkę, ale na swoim terenie są groźni dla każdego, a angielskie drużyny nie przepadają za wyjazdami na wschód. Ukraińcy z szansami na remis.

Tenis – Dubai, godz. 11:30, V.Pospisil – M.Baghdatis, Typ: Over 2.5 seta, Kurs: 2.37
W tej parze ciężko wskazać faworyta. Obaj grają ostatnio ze zmiennym szczęściem. Na pewno jeden i drugi nie odda łatwo kortu i mecz może zakończyć się tak jak ich ostatnie spotkanie, czyli w trzech setach.

Tenis – Doha, godz. 13:30, J.Ostapenko – P.Kvitova, Typ: 1(+1.5 seta), Kurs: 2.10
Petra Kvitova jest w tym sezonie cieniem samej siebie. Zawodniczka z Łotwy sprawiła na tym turnieju już dwie spore niespodzianki. Jeśli podtrzyma dyspozycję może zagrozić w tym spotkaniu Czeszce i urwać chociaż jednego seta.

Piłka nożna – RPA, godz. 18:30, Maritzburg Utd – Bidvest Wits, Typ: 2, Kurs: 1.90
Goście walczą o czołowe lokaty w lidze, obecnie są wiceliderem. Gospodarze zamykają tabelę i mają spore problemy z wygrywaniem. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zespołami były na korzyść Bdvest Wits i dziś również oni powinni być górą.

Koszykówka – Eurocup, godz. 20:40, Limoges – Gran Canaria, Typ: 2, Kurs:2.30
Hiszpanie pewnie wygrali swoją grupę natomiast Francuzi, aby ze swojej wyjść musieli mocno się namęczyć. Gospodarze w lidze również spisują się przeciętnie natomiast goście poza niezłymi występami w lidze ostatnio w krajowym pucharze doszli do finału. Warto postawić na gości.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.