Typy na dziś: Overy na niedzielę 22.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Szwajcaria, godz. 16:00, Young Boys – Basel, typ: BTS, kurs: 1.40
Spotkanie drużyn, które zakończyły sezon na dwóch najwyższych miejscach w tabeli. Do tego są to dwie najskuteczniejsze ekipy w całej stawce. Prestiżowe spotkanie, jednak bez żadnego znaczenia i dlatego liczymy na ciekawy mecz bez kalkulacji. Obie drużyny potrafią strzelać gole i to pokażą, a typ BTS w zasadzie powinien być w sekcji z pewniakami.

Piłka nożna – Belgia, godz. 14:30, Anderlecht – Waregem, typ: Over 2.5, kurs: 1.44
W grupie mistrzowskiej obie drużyny traciły więcej bramek niż strzelały, a średnio w ich meczach padało grubo ponad trzy bramki. Gospodarze są faworytem dzisiejszego meczu, w historii starć pomiędzy tymi ekipami zwykle górą był Anderlecht i niemal zawsze mogliśmy widzieć wysokie wyniki. Dziś również stawiamy na przynajmniej trzy gole w tym spotkaniu.

Piłka nożna – Dania, godz. 17:00, Aalborg – Esbjerg, typ: Over 2.5, kurs: 1.60
Aalborg jeśli wciąż myśli o miejscu na podium musi dzisiejsze spotkanie wygrać. Dwie porażki z rzędu wyrzuciły gospodarzy aż na 5. miejsce w tabeli jednak dzisiaj mają szansę doskoczyć do czołówki bowiem podejmują drużynę Esbjerg, która jest przedostatnia w tabeli jednak nie grozi jej spadek. Goście tracą bardzo dużo bramek, natomiast Aalborg bardzo dużo strzela. W poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami zwykle padało kilka bramek dlatego dziś również liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:00, N. Basilashvili – K. Edmund, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.50
Starcie tenisistów którzy sklasyfikowani są w okolicach setnego miejsca rankingu ATP. Obaj są ostatnio w bardzo dobrej formie. Wygrali niedawno turnieje niższej rangi na pewno obaj myślą o awansie do następnej rundy Roland Garros. Naszym zdaniem w tym spotkaniu nie ma faworyta i każdy wynik jest możliwy. Stawiamy jednak na zacięte spotkanie i uważamy, że wyniku 3:0 tutaj nie zobaczymy.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:00, J. Chardy – L. Mayer, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.53
Z pozoru zupełnie odwrotny opis meczu niż poprzedniego: dwa uznane nazwiska, sklasyfikowane w pierwszej pięćdziesiątce rankingu, a wcześniej jeszcze wyżej. W tej chwili obaj tenisiści dalecy od swojej optymalnej formy i przegrywający większość swoich gier. Podobieństwo do poprzedniego meczu jest jednak jedno i to znaczące: tutaj również nie ma faworyta i żaden wynik nie będzie zaskoczeniem. Tutaj również oczekujemy wyrównanego meczu, do którego rozstrzygnięcia potrzebne będą przynajmniej 4 sety.