Abramowicz nie przyjął żadnej oferty sprzedaży Chelsea

sports news

Dziennik „The Telegraph” poinformował, że Roman Abramowicz nie zamierza sprzedać w tym momencie Chelsea FC.

Rosjanin otrzymał kilka ofert kupna angielskiego klubu. Żadna z nich nie była jednak na tyle satysfakcjonująca, by przekonała Abramowicza.

Dodatkowo dobre mecze w wykonaniu zawodników „The Blues” przekonały właściciela klubu, by na razie nie sprzedawać Chelsea FC.

Londyńczycy w tabeli Premier League zajmują trzecią pozycję. Na klub został nałożony zakaz transferowy, który może zostać wkrótce odwołany.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.