Fiodor Czałow na celowniku Chelsea

sports news

Telewizja „Sky Sports” poinformowała, że Chelsea FC rozważa transfer Fiodora Czałowa. Pod warunkiem, że „The Blues” będą sprowadzać nowych graczy w zimowym oknie.

Obecnie na londyńczyków jest nałożony zakaz transferowy. Angielski klub złożył odwołanie od tej decyzji w Sądzie Arbitrażowym ds. sportu w Lozannie. Decyzja powinna być znana w połowie grudnia.

Jeżeli Chelsea FC będzie mogła zimą ponownie sprowadzać nowych graczy, jednym z pierwszych zawodników jaki trafi na Stamford Bridge może być Fiodor Czałow.

Rosjanin rozegrał w tym sezonie w barwach CSKA Moskwa 22 mecze, strzelił pięć goli i zanotował pięć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.