Adli zostawił Paryż dla Bordeaux

sports news

Yacine Adli został nowym zawodnikiem Girondins Bordeaux – poinformował klub z Akwitanii na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie osiemnastoletni pomocnik dołączył do popularnych „Żyrondystów” na zasadzie transferu definitywnego z Paris Saint-Germain, gdzie zaliczył tylko jeden mecz w pierwszej drużynie.

Adli parafował z nowym zespołem czteroipółletni kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2023 roku.

Nowy nabytek sześciokrotnych mistrzów Ligue 1 kosztował 5,5 mln euro i na swoim koncie ma 42 występy w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Francji. Zdobył w nich piętnaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.