Smith-Rowe zamienił Londyn na Lipsk

sports news

Emile Smith-Rowe dokończy sezon jako zawodnik RB Lipsk – poinformował Arsenal na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie osiemnastoletni ofensywny pomocnik dołączył do ekipy z Dolnej Saksonii na zasadzie wypożyczenia z „Kanonierów”, w koszulce których zaliczył dotychczas sześć spotkań. Zdobył w nich trzy bramki.

Emile Smith-Rowe na swoim koncie ma również dwadzieścia występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich trzy bramki.

RB Lipsk zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Bundesligi. Podopieczni Ralfa Rangnicka tracą pięć punktów do trzeciej w klasyfikacji Borussii Moenchengladbach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.