Adrian Petk podpisał nowy kontrakt z Lechią

sports news

Adrian Petk przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku – poinformowali „Biało-Zieloni” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

17-letni pomocnik w 2015 roku dołączył do Akademii Lechii Gdańsk. Od początku przygotowań do sezonu 2019/20 trenuje z pierwszą drużyną

– Podpisanie kontraktu jest dla mnie dużym wyróżnieniem. To docenienie mojej ciężkiej pracy w Akademii i bardzo się z tego cieszę – powiedział Adrian Petk po parafowaniu umowy. – Teraz celem będzie zadebiutować w pierwszym zespole – dodał.

(za lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.