Kompany: Van Dijk to najlepszy obrońca w historii Premier League

sports news

Vincent Kompany, były zawodnik Manchesteru City, powiedział, że najlepszym obrońcą w historii Premier League jest Virgil van Dijk. Były kapitan „Obywateli” uważa, że Liverpool FC z Holendrem w składzie jest zupełnie inną drużyną.

Van Dijk przeszedł do „The Reds” z Southampton FC w 2018 roku. Został wtedy najdroższym defensorem w historii futbolu. Kompany, który grał w Anglii w latach 2008-19, został zapytany, kto według niego jest najlepszym obrońcą w historii Premier League?

– Wybrałbym Virgila van Dijka. Nie gra tak długo jak grał Terry, czy też Ferdinand, którzy prezentowali wysoki poziom przez bardzo długi czas, ale pokazuje to w ostatnich kilku latach – powiedział Kompany, cytowany przez serwis „Goal”.

– Gdyby grał dłużej, to byłby na topie od bardzo dawna. Liverpool przed sprowadzeniem Van Dijka i po to zupełnie inny zespół. Dlatego wybrałbym jego – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama