Aleksander Ceferin ponownie prezydentem UEFA

sports news

Aeksander Ceferin został wybrany na kolejną kadencję prezydenta UEFA przez aklamację – potwierdziła oficjalnie Europejska Unia Piłkarska.

Słoweniec był jedynym kandydatem, ubiegającym się o sprawowanie tej funkcji. Podczas 43. Kongresu w Rzymie 51- latek zostały wybrany na kolejną czteroletnią kadencję.

Aleksander Ceferin szefem UEFA został we wrześniu 2016 roku, kiedy zastąpił Michela Platiniego. Przed kolejne lata, kiedy będzie odpowiadał za europejski futbol.

Wśród najważniejszych zadań na drugą kadencję Słoweniec wymienia m.in. współpracę z FIFA i Europejskim Stowarzyszeniem Klubów, a także rozwój rozgrywek, prowadzonych przez UEFA, na czele z Ligą Mistrzów oraz mistrzostwami Europy.

Zapowiedział również wyniesienie futbolu kobiecego na wyższy poziom.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.