Tomczyk wypożyczony z Lecha do Piasta

sports news

Paweł Tomczyk został wypożyczony do końca trwającego sezonu do Piasta z Lecha Poznań – poinformował oficjalnie gliwicki klub.

W umowie zawarto zapis, że wypożyczenie młodego napastnika może zostać przedłużone. 20-latek jest wychowankiem Lecha Poznań, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble klubowej akademii.

W obecnym sezonie zagrał w dziewięciu meczach LOTTO Ekstraklasy, dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. W przeszłości grał również w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jest aktualnym reprezentantem Polski U-21.

– Czuję, że to właśnie w Gliwicach mogę się najbardziej rozwinąć. Liczę na wiele występów, w których będę mógł się pokazać kibicom oraz trenerowi. Chciałbym swoją grą pomóc drużynie – powiedział Paweł Tomczyk, cytowany przez oficjalną stronę Piasta.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.