Iversen: Mój terminarz był za bardzo napięty

sports news

Niels-Kristian Iversen liczy, że rezygnacja z występów w brytyjskiej SGB Premiership przełoży się na wyniki w cyklu Grand Prix oraz ligach w Szwecji oraz Polsce.

– Miałem ciężki miniony rok w King’s Lynn. Drużyna radziła sobie świetnie. Naprawdę było wspaniale być jej częścią. Mieliśmy dobry sezon. Po prostu przegraliśmy tytuł w finale, co oczywiście było rozczarowaniem – wyznał Iversen dla oficjalnego serwisu Grand Prix.

– Miałem bardzo napięty sezon i sporo się ścigałem. Nie byłem w pełni sprawny przez jego większość i to sprawiało wiele trudności. Odczuwałem to zwłaszcza na technicznych torach angielskich, na których nie robiłem tego, co chciałem z powodu urazu – podkreślił Skandynaw.

– Zawsze jest łatwiej jeździć w czterech ligach, gdy masz 25 lat. Lecz kiedy masz 30 jest o wiele trudniej. Potrzebujesz nieco więcej odpoczynku między meczami, by utrzymać się na wysokim poziomie – zaznaczył Duńczyk.

– Mój terminarz był za bardzo napięty i nie mogłem wykorzystać czasu na odpoczynek pomiędzy zawodami. Zamierzam to osiągnąć, patrząc jak rok wyglądał będzie bez Anglii. Kiedy poczuję taką potrzebę, zawsze dam radę wrócić – deklaruje Iversen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.