Aouar na celowniku czołowych klubów Europy

sports news

Według informacji dziennika „The Sun”, czołowe zespoły Starego Kontynentu są zainteresowane pozyskaniem Houssema Aouara.

Młodzieżowy reprezentant Francji jest wychowankiem Olympique Lyon, a od 2016 roku występuje w pierwszej drużynie. W trwających rozgrywkach pomocnik zanotował 25 występów na boiskach Ligue 1, strzelił 6 goli i zanotował 2 asysty.

Dobra gra Aouara sprawiła, że znalazł się on w kręgu zainteresowań czołowych europejskich klubów, a jego pozyskaniem interesują się FC Barcelona oraz Arsenal FC.

Obecny kontrakt 20-latka z ekipą „Les Gones” obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Jego aktualną wartość rynkową wycenia się na 40 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.