Virgil van Dijk: Chciałbym zostać legendą Liverpoolu

sports news

Virgil van Dijk w rozmowie z „BBC Sport” przyznał, że chce przejść do historii „The Reds” i zostać legendą klubu z Liverpoolu.

– Chciałbym zostać zapamiętany jako legenda tego klubu. Chcę osiągnąć tutaj wspaniałe sukcesy. Mamy fantastyczny zespół, a ja mam wszystko czego potrzebuje – powiedział Virgil van Dijk.

– Jeśli grasz w takim zespole, zawsze będziesz szczęśliwy, że jesteś częścią tej rodziny. To jeden z powodów, dlaczego chciałem tutaj być – dodał Holender.

Obrońca trafił do Liverpoolu w styczniu 2018 roku z Southampton FC. Kosztował niemal 80 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.