Sergio Rico chce zostać w Anglii

sports news

Sergio Rico w rozmowie ze „Sky Sports” wyjawił, że po zakończeniu trwającego sezonu chciałby pozostać w Anglii.

Hiszpan od 2014 roku jest graczem Sevilli FC, ale obecny sezon spędza na wypożyczeniu w Fulham FC. Pierwotnie bramkarz miał pozostać w londyńskim klubie do końca czerwca tego roku, ale jak przyznał, chciałby związać swoją przyszłość właśnie z Anglią.

– Bardzo podoba mi się Premier League i dobrze mieszka mi się w Londynie. Jestem szczęśliwy. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale chciałbym zostać tu na dłużej – wyjawił 25-latek.

Rico w barwach Fulham FC zanotował dotąd 17 występów w Premier League oraz jeden występ w Lidze Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.