Arsenal zainteresowany zawodnikiem Sportingu

sports news

Arsenal zainteresowany jest ściągnięciem do siebie skrzydłowego Sportingu, Joelsona Fernandesa – poinformował portugalski portal A Bola.

Londyński klub ma być gotów wyłożyć za 17-latka 45 milionów euro. Taka też klauzula odejścia wpisana jest w kontrakcie Fernandesa. Jego umowa z klubem z Lizbony obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zawodnikiem zainteresowane są również Juventus i Real Madryt. Jednak to Arsenal ma być najbardziej zdeterminowany, aby ściągnąć do siebie utalentowanego skrzydłowego.

17-latek wystąpił w tym sezonie w trzech spotkaniach pierwszej drużyny Sportingu oraz w 28 meczach zespołu do lat 23.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.