AS Roma wykupiła Bryana Cristante

sports news

Bryan Cristante był wypożyczony do AS Romy do końca tego sezonu. „Giallorossi” już teraz zdecydowali się na transfer definitywny środkowego pomocnika.

23-latek początkowo został wypożyczony z Atalanty Bergamo do końca tego sezonu. Według doniesień, „Giallorossi” zapłacili za nie około pięciu milionów euro. W umowie między klubami została zawarta opcja przeprowadzenia transferu definitywnego.

AS Roma już teraz zdecydowała się z niej skorzystać i zapłaci za zawodnika kolejnych 15 milionów euro i dodatkowych 10 milionów w bonusach, jeśli spełnione zostaną odpowiednie warunki.

Cristante w obecnym sezonie wystąpił w 31 meczach AS Romy we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich cztery gole i zanotował trzy asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.