Austria II – Horn – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Austria II – Horn. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 29. dzień września, wybraliśmy z austriackiej 2. ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Jak zwykle już, nie chcemy grać eliminacji do Ligi Mistrzów, dlatego udajemy się do Austrii, a konkretnie do tamtejszej 2. ligi. Typujemy, że w spotkaniu rezerw Austrii Wiedeń z Hornem padną przynajmniej cztery bramki.

W spotkaniach ekipy ze stolicy strzelano w tym sezonie średnio 4.3 gola na mecz. Ich rywal ma natomiast średnią 3 bramki na jedno spotkanie.

W czterech z ostatnich pięciu meczów między tymi drużynami, pokrywano linię 3.5 gola. W związku z tym stawiamy, że dziś również zobaczymy przynajmniej cztery trafienia.

Austria II – Horn, typ:  powyżej 3.5 gola, kurs: 2.24.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…