Austria Lustenau przeniesie atmosferę stadionu do domu

sports news

Na bardzo ciekawy pomysł wpadli działacze 2. ligowej Austria Lustenau.

„Brak meczów, brak stadionowej kiełbaski? Nie w Austrii” – to motto akcji, która ma przynieść atmosferę ze stadionu do spragnionych piłki nożnej kibiców.

Klub z Lustenau postanowił sprzedawać i dostarczać do domów specjalne pakiety. W ich skład wchodzi: koszulka klubowa, szalik, butelka piwa (lub lemoniady) i oryginalna, stadionowa kiełbasa. „To wszystko dostarczymy wprost do Twojego pokoju” – napisali organizatorzy akcji.

Pakiety są dostępne od 40 do 60 euro w zależności od dokonanych przez kibiców wyborów. Dodatkowo za 12 euro można nabyć maskę na twarz w klubowych barwach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.