Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 1. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Pittsburgh Steelers nie przegrają w Baltimore z tamtejszymi Ravens więcej niż czterema punktami. Choć tak naprawdę uważamy, że ekipa z Pensylwanii pokona zespół z Maryland.

Steelers tydzień temu również grali w roli underdoga przeciwko Tennessee i mimo to wygrali. Może nie lekko, łatwo i przyjemnie, ale zanotowali zwycięstwo. Dziś również bukmacherzy nie upatrują w nich faworyta, skłaniając się ku wygranej Ravens.

Naszym zdaniem ekipa z Baltimore jest dobra, solidna i niebezpieczna. Jednak to za mało, na znakomitą – chyba obecnie najlepszą w lidze – defensywę Steelers.

Stawiamy, że Ben Roethlisberger poprowadzi swój zespół do wygranej (kurs 2.45). Jednak nie będziemy aż tak pazerni, tylko postawimy dość duży handicap – +4.5 pkt –  na zespół z Pittsburgha.

Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers, typ:  2 + (4.5 pkt), kurs: 1.80.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Swansea – Sheffield Wednesday https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-swansea-sheffield-wednesday/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atletico-madryt-lokomotiw-moskwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Olympiakos – Manchester City https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-olympiakos-manchester-city/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…