Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Green Bay Packers – Minnesota Vikings i Chimki – Zenit Sankt Petersburg. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 1. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z NFL oraz z rosyjskiej Premier Ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.22. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Green Bay Packers – Minnesota Vikings, typ: 1

Nie mamy cienia wątpliwości, że Packers są lepszym i przede wszystkim zdrowszym zespołem. Ich rozgrywający Allan Rogers przeżywa drugą młodość i wraz z WR Davante Adamsem rozbijają niemalże każdą defensywę w lidze. Naszym zdaniem gracze ze stanu Wisconsin dość pewnie wygrają dzisiejszy pojedynek.

Chimki – Zenit Sankt Petersburg, typ: 2 i powyżej 1.5 gola

Na drugim miejscu Dubla znów zagramy na wygraną Zenitu i przynajmniej dwie bramki w meczu. Drużyna z Sankt Petersburga wygrała na tym stadionie trzy mecze z rzędu. Nie sądzimy, aby Zenit miał jakiekolwiek problemy z odniesieniem zwycięstwa.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…