Banasik: Czujemy rangę tego spotkania

sports news

– Atmosfera w drużynie jest dobra, chociaż mamy swoje problemy, o których nie chcę teraz mówić. Jesteśmy dobrze przygotowani. Dzisiaj rozmawiałem z zawodnikami, są bardzo dobrze nastawieni. Wiedzą, że jest to ostatni mecz, najważniejszy w sezonie. Zrobimy wszystko, żeby na tym trudnym terenie wygrać – powiedział przed finałowym meczem barażowym o awans do PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań, trener Radomiaka Radom, Dariusz Banasik.

– Występ niektórych zawodników będzie się wahał do ostatniej chwili. Może się okazać, że kilka decyzji podejmiemy dopiero po przedmeczowej rozgrzewce. Musimy przygotować sobie kilka wariantów. Nie chcę mówić o problemach, ale wiadomo, że po ostatnim meczu mamy kilka kontuzji. Nie wyjdziemy w najmocniejszym składzie, ale ci zawodnicy, którzy zagrają, dadzą z siebie wszystkich – dodał Banasik.

– Czujemy rangę tego spotkania. Myślę, że im bliżej meczu, tym napięcie będzie rosło. Czasem to nie pomaga. My jednak mamy dobrą drużynę i potrafimy radzić sobie w takich sytuacjach. Jest to ciśnienie, ale tak w sporcie musi być. Kto nie potrafi radzić sobie z presją, ten nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie – podsumował szkoleniowiec.

Radomiak Radom zmierzy się w piątek, w finałowym meczu barażowym o awans do PKO Ekstraklasy, z Wartą Poznań. Początek spotkania o 17:40.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.