Baranowski: Opole dostanie piłkarskie święto

sports news

– Mamy nadzieję, że stadion nas poniesie i uda nam się wykorzystać wszystkie sytuacje, które się nadarzą – wyznał Paweł Baranowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Odry Opole.

Pierwszoligowiec we wtorek zmierzy się z Jagiellonią Białystok w ramach 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski.

– Będzie to fajny mecz, bo dla nas jest to nagroda. Przyłożyliśmy się mocno do starć w Pucharze Polski. Wygraliśmy naprawdę wiele spotkań, w których warunki nam nie sprzyjały, ale zawsze dawaliśmy z siebie wszystko – podkreślił Baranowski.

– W końcu nas to wynagrodziło. Przyjeżdża do nas Jagiellonia i jesteśmy pełni optymizmu – zapewnia defensor Odry Opole.

– Sztab pokaże nam zarówno zalety, jak i wady Jagiellonii. Ważne jest to, aby zagrać dobrze w defensywie. Zrobimy tutaj święto piłkarskie, jakiego w Opolu dawno nie było – podsumował Baranowski.

(za odraopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.