Świącik: Odbudowaliśmy wizerunek Włókniarza

sports news

– Po prezentacji mamy sporo telefonów oraz bezpośrednich odwiedzin kibiców, którzy pytają o bilety i karnety na najbliższy sezon – ujawnił Michał Świącik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Prezes forBET Włókniarza Częstochowa liczy na coraz lepsze wyniki podopiecznych Marka Cieślaka. Miniony sezon „Lwy” zakończyły tuż za podium.

– Oczywiście bardzo ważny jest wynik sportowy. Niezwykle ważnym aspektem jest sposób, w jaki ten wynik sportowy się osiąga. Walka na torze do ostatnich centymetrów, mijanki, ściganie pod bandą powoduje, że czasami nawet przegrany mecz budzi szacunek kibiców. Bardzo ważna jest atmosfera i bezpieczeństwo na trybunach – podkreślił sternik czterokrotnych mistrzów Polski.

– Częstochowa zasługuje na żużel. Ludzie tutaj żyją tym sportem. na trybunach zasiadają nie tylko mieszkańcy naszego miasta. Jest całe mnóstwo kibiców, którzy przyjeżdżają na mecze z różnych zakątków kraju, a czasami nawet z zagranicy. Obecnie mamy odbudowany wizerunek i naprawdę pozytywny PR. Wracają do nas sponsorzy, którzy nie wspierali klubu przez ostatnich 11 lat – zdradził sternik „Lwów”.

– Jeżeli kibice będą dalej wierzyli w ten klub i będą z nami na dobre i na złe, to my zrobimy co w naszej mocy, aby za każdym razem dać z siebie 100 procent. My mamy solidny plan. Mogę powiedzieć, że forBET Włókniarz przez najbliższych 10 lat będzie rósł w siłę i będzie dobrym, mocnym klubem w PGE Ekstralidze – kontynuował prezes częstochowian.

– Będziemy walczyć o każdy punkt i każdy centymetr toru. Liga jest bardzo wyrównana. My robimy swoje. Na spokojnie. Nie stwarzamy presji na zawodników. Co z tego wyjdzie, zobaczymy – dodał Michał Świącik.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.