Barcelona – Bayern – Typy, kurs, analiza

Typy na dziś

FC Barcelona – Bayern Monachium. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 14. dzień sierpnia, wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy – bardzo, ale to bardzo ryzykownie – że to Barcelona awansuje do półfinału Ligi Mistrzów.

Owszem można zachwycać się bramkami Roberta Lewandowskiego i bić pianę, że to sam Polak rozprawił się z Chelsea. My jednak tym w ogóle się nie podniecamy, bo nie ma czym. Jeszcze nie widzieliśmy, żeby jeden piłkarz, sam wygrał mecz. Jednak większość polskich portali nie zauważa kolegów “Lewego” i zapomina, że soccer to, sport zespołowy.

Tak naprawdę zastanawia nas fakt, jak większość fachowców i bukmacherów deprecjonuje Barcelonę. Jest to naprawdę ciekawe zjawisko, które może wielu ludzi wprawić dziś w osłupienie. My pamiętamy słowa Gennaro Gatuso, który powiedział coś w stylu “kto mówi, że Barcelona jest w kryzysie, jest szaleńcem”.

Zgadzamy się z nim. Dlatego stawiamy na awans Katalończyków.

Barcelona – Bayern, typ:  awans Barcelona, kurs 2.60.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”