Barcelona w końcu pozyska Williana?

sports news

FC Barcelona od dłuższego czasu próbowała pozyskać do siebie pomocnika Chelsea, Williana. Wydaje się, że podczas letniego okienka transferowego Duma Katalonii będzie miała idealną okazję, by przekonać Brazylijczyka do transferu na Camp Nou.

W przeszłości Blaugrana wielokrotnie próbowała sprowadzić do siebie gracza Chelsea. Za każdym razem na przeszkodzie stawała jednak zaporowa cena transferowa.

Willian latem może odejść ze Stamford Bridge za darmo, a wszystko to, z powodu wygasającego kontraktu, który nie zostanie przedłużony.

– Póki co nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli dojść do porozumienia. Wiadomo, w futbolu wszystko dzieję się dynamicznie i może się to jeszcze zmienić, ale póki co nie widzę takiej opcji – powiedział Willian.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.